Встановлення кондиціонерів у Львові

Процес встановлення кондиціонерів у Львові складається з кількох етапів і деякі з них виконати самостійно у більшості споживачів просто не існує можливості. Якщо ви придбали кліматичну техніку, необхідно обрати майстрів, які зможуть встановити кондиціонер у Львові з оптимальним розташуванням внутрішнього та зовнішнього блоків, з наданням послуги «під ключ» та з офіційною гарантією на змонтоване обладнання. Таких фахівців ви завжди знайдете в нашій компанії «КліматПарк».

Ми займаємося постачанням, встановленням та сервісним обслуговування сучасної кліматичної техніки. Саме у нас ціна монтажу кондиціонера є найбільш доступною та повністю відповідає складності завдання. Щоб замовити професійне встановлення кондиціонерів у квартирі, заміському будинку, офісі, супермаркеті, спортивному клубі, салоні краси, медичному центрі, промисловому підприємстві, а також на будь-якому іншому об’єкті, вам достатньо зв’язатись з нами зручним способом.

Як відбувається встановлення кондиціонера?

Зазвичай монтаж кондиціонерів у Львові включає основні етапи:

Крок 1

Клієнт вирішує замовити монтаж спліт-системи, отримує безкоштовну консультацію

Крок 2

Ми допомагаємо обрати обладнання, узгоджуємо ціни на монтаж системи

Крок 3

Виконуємо огляд об’єкту, де планується змонтувати прилад, доставляємо все необхідне

Крок 4

Бригадою наших майстрів відбувається монтаж обладнання «під ключ»

Якщо монтаж кондиціонерів у Львові потрібно виконати за нестандартною схемою, етапи робіт визначаються в кожному випадку окремо. Всі заходи попередньо узгоджуються з клієнтом. Також узгоджується загальна ціна. При цьому в нас встановити кондиціонер у Львові пропонується на найбільш вигідних умовах.

Що входить в стандартний монтаж кондиціонеру?

Найбільш розповсюдженою послугою є монтаж систем кондиціонування за стандартною схемою, яка включає:

 • фіксація зовнішнього блоку. Відбувається на першому поверсі, через вікно, через балкон;
 • навішування внутрішнього блоку. Встановлення кондиціонеру у Львові включає монтаж в приміщенні на висоті, не більше ніж 3 м від підлоги;
 • прокладання кабелю та фреонової магістралі, що з’єднують блоки обладнання. При цьому встановлення по стандартній схемі включає укладання траси довжиною до 3 м;
 • облаштування дренажу (довжина до 1.5 м);
 • підключення внутрішнього блоку приладу до електромережі кабелем, який передбачений комплектацією;
 • вакуумування змонтованої системи та заправка холодагентом;
 • тестування. Після монтажу кондиціонерів майстри виконують пробний запуск, щоб перевірити справність роботи, відсутність витікання холодагенту або води з-під блоків;
 • інструктаж для користувача.

Додатково виконується закладання отвору в стіні, що було зроблено під кабельну магістраль перед тим, як встановити кондиціонер. При збільшенні кабельної магістралі на встановлення кондиціонера ціна підвищується. Також ціни на монтаж зростають, якщо доводиться монтувати два та більше внутрішніх блоків.

Коли монтаж кондиціонера є нестандартним?

Буває, що встановити кондиціонер потрібно в складних умовах — на висоті, в складнодоступних місцях, у віддаленому районі. До послуги нестандартного монтажу у Львові можуть входити такі заходи, як:

 • демонтаж старого обладнання;
 • залучання промислових альпіністів, якщо монтаж систем кондиціонування здійснюється на висоті, що перевищує 6 поверх;
 • подовження траси силового кабелю, трубки з холодагентом довжиною від 3-х метрів;
 • вердління отворів якщо встановити кондиціонер потрібно на стіни, товщина яких складає понад 60 см для цегли та більш як 80 см для бетону;
 • укладання зовнішніх комунікацій у штроби, декоративний короб;
 • виїзд бригади майстрів за межі Львова.

Ціни на монтаж систем кондиціонування за нестандартними схемами є дорожчими. Вартість залежить від умов встановлення та розраховується індивідуально. Однак професійний монтаж кондиціонерів від нашої компанії «КліматПарк» є дешевшим, якщо:

 • клієнт вирішує замовити монтаж «оптом», для супермаркету, великого промислового об’єкта. В таких випадках вартість встановлення кондиціонера нижча;
 • встановити кондиціонер потрібно на вже підготовлене місце. В процесі установки не доведеться робити отвори, штробління, кріплення під встановлення внутрішнього та зовнішнього блоків;
 • монтаж кондиціонерів виконується на готову магістраль з кабелів, трубки для холодагенту.
0
Безкоштовні заміри та проект
0
Років на ринку
0
Встановлених об'єктів

Скільки коштує монтаж кондиціонера у Львові?

Якщо замовляється стандартна установка кондиціонерів у Львові, вартість є найнижчою. На встановлення кондиціонерів Львів ціна підвищується при необхідності надання додаткових послуг, пов’язаних зі складністю монтажу, дальністю розташування об’єкту. Дізнатись скільки коштує установка кондиціонера ви можете, зв’язавшись з нашими представниками у зручний час.

 • Моделі 07– 09 – 2700 грн
 • Модель 12 – 2800 грн
 • Модель 18 – 3000 грн
 • Модель 24 – 3300 грн

Кінцеву вартість нестандартного монтажу доцільно розрахувати після огляду приміщення.

Прокладання одного додаткового метра траси для встановлення кондиціонера – 350 – 450 грн.

Зверніть увагу — в нашій компанії «КліматПарк» ви можете не тільки замовити монтаж кондиціонерів. Ми пропонуємо великий асортимент сучасної кліматичної техніки, тож ви можете купити прилад, який вам підходить, та вже потім домовитись про ціни на монтаж систем кондиціонування. В такому випадку ціна на установку кондиціонера не буде включати вартість доставки.

Після того, як ми виконаємо монтаж спліт системи «під ключ», ви можете додатково звертатись в «КліматПарк», щоб замовити сервісне обслуговування обладнання для подовження періоду безаварійної експлуатації. Для вас ми виконуємо чистку, заправку кліматичної техніки холодагентом, ремонт. Якщо вас цікавить яка на монтаж кондиціонера ціна, ви можете зателефонувати або відправити online запит через наш сайт.

Відповіді на поширені запитання:

 • Існують деякі особливості установки кондиціонера, які потрібно передбачити та врахувати. Це можуть бути різноманітні складнощі, додаткові послуги, серед яких:

  1. Необхідність застосування послуг електриків для виконання відводки електрокабелю, встановлення розеток безпосередньо біля блоків обладнання;
  2. Монтаж систем зовнішніх блоків вище 6 поверху;
  3. Монтаж кондиціонерів у Львові з облаштуванням захисту для зовнішнього блоку (металеві конструкції, решітки);
  4. Встановлення кондиціонерів у м. Львов з кількома внутрішніми блоками. В таких випадках вартість установки кожного наступного блоку складає приблизно 65-80% від ціни на стандартний монтаж кондиціонерів.
 1. Якщо внутрішній блок встановити над ліжком, диваном, існує ризик частих простуд. Тож плануйте розташування кондиціонеру у безпечному місці.
 2. Віддаленість блоків один від одного. Встановлення кондиціонера у Львові краще спланувати біля вікна приміщення. Тоді витрати на монтажні роботи зменшуються, потрібно робити коротшу магістраль, знижуються витрати на матеріали, на встановлення кондиціонерів ціна не підвищується;
 3. Відсутність професіоналізму майстрів. Заломлення мідної трубки, неправильне підключення магістралі з холодагентом, помилкова маршрутизація конденсату — все це робить монтаж кондиціонерів неефективним, призводить до поломок.

Залишились запитання?

Зв’яжіться з нами у зручний для Вас час та отримайте вичерпну консультацію про сучасні моделі кондиціонерів і ціни, можете викликати майстра, або домовитись про монтаж кліматичного обладнання.