Про КліматПарк

Компанія КліматПарк надає широкий асортимент інноваційних систем кондиціонування.  А також, наші спеціалісти виконують професійне встановлення товару у місті Львів та за його межами.

  • Бригада наших майстрів виконала більше 500 установок різного рівня складності та типу
  • Спеціалісти нашої компанії мають досвід встановлення не тільки в квартирах, а й в офісах, магазинах, салонах, готелях, кафе та ресторанах.
  • Компанія КліматПарк на українському ринку вже 10 років
0
Безкоштовні заміри та проект
0
Років на ринку
0
Встановлених об'єктів

Чим ми займаємось?

Наша діяльність спрямована не лише на  продаж кліматичної техніки, а й на встановлення та надання сервісних послуг кожному з клієнтів. 

Техніка в каталозі нашого сайту є сертифікована, саме тому ви можете вибрати будь-яку  інноваційну систему кондиціонування не турбуючись за якість та довготривалість її роботи. А також, якщо вам потрібна додаткова інформація, консультація або допомога у виборі техніки ви завжди можете звернутися до нас.

Компанія КліматПарк забезпечує постачання техніки у вашу домівку або бізнес-локацію. Виконуємо встановлення та подальше обслуговування кондиціонера при потребі у місті Львів та за межами.

Наше Кредо

Створити та забезпечити кожному комфорт за допомогою оптимальної температури в ресторані, кафе, магазині, в офісному приміщенні, лікарні або у квартирі.

Наші переваги

  1. Ми надаємо безкоштовну консультацію щодо будь-якого товару з онлайн каталогу на сайті, ціни, чи встановлення техніки. А також, наші працівники допоможуть вам з вибором кондиціонера відповідно до ваших потреб, приміщення та його площини, висоти, розташування.
  2. Ми надаємо повний перелік послуг щодо кліматичного обладнання, а саме: постачання, встановлення та сервісне обслуговування кліматичної техніки.
  3. Компанія КліматПарк є офіційним представник сертифікованої продукції.
  4. Обравши нас, ви отримаєте можливість професійного сервісного обслуговування кліматичного обладнання з офіційною гарантією.
  5. Наші майстри виконують монтаж кондиціонерів з найвищим рівнем складності.

Залишились запитання?

Зв’яжіться з нами у зручний для Вас час та отримайте вичерпну консультацію про сучасні моделі кондиціонерів і ціни, можете викликати майстра, або домовитись про монтаж кліматичного обладнання.